140-oji jubiliejinė “Ugniagesių šventė”, 2012 m. gegužės 5 d.

Gegužės 5 dieną Šiaulių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba tradiciškai minės šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dieną, kuri šiais metais sutampa su priešgaisrinės apsaugos įkūrimo Šiaulių mieste 140-osiomis metinėmis. Pirmą kartą šv. Florijono diena Šiaulių mieste buvo paminėta 1993-iais metais ir nuo to laiko kasmet tradiciškai paminima kartu su Šiaulių miesto gyventojais ir miesto svečiais. Tai viena iš pirmųjų pavasario švenčių, kurios renginiai Šiaulių vasaros parko estradoje tradiciškai sutraukia labai daug lankytojų.

 

Šių metų jubiliejinėje „Ugniagesių šventėje“ nuo 16 val. Šiaulių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba demonstruos turimą įrangą ir ugniagesių gelbėtojų meistriškumą, organizuos pasirodymus ir rungtis. Estrados prieigose bus įrengta gaisrinės automobilinės technikos ekspozicija. Šventėje dalyvaus VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras. Pirma renginio dalis žiūrovams nemokama, įėjimas laisvas.

 

Nuo 18 valandos žiūrovus suburs šventinis koncertas, kurio metu pasirodys grupė „Biplan“, atlikėjai Natalija Bunkė ir Radži. Renginį ves Algis Ramanauskas ir Rimas Šapauskas (Sūrskis ir Mauzeris). Taip pat koncerto metu Jus stebins svečiai iš Latvijos „Greentrials“, kurie demonstruos ekstremalius triukus su motociklais ir dviračiais. Vyks parodomoji dresuotų šunų programa. O koncerto pabaigoje Jūsų lauks neatsiejama šventės pramoga – putų šou ir įspūdingas fejerverkas. Koncertas, prasidėsiantis 18 val., yra mokamas.

 

Renginio data:         2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis.
Renginio laikas:       16.00-23.00 val.
Renginio vieta:    Šiaulių vasaros parko estrada (Žemaitės g. 70B, Šiauliai).
Bilieto kaina 12 Lt, renginio dieną – 15 Lt. Kainos nurodytos be nuolaidų.
Vaikai iki 6 metų amžiaus su asmens dokumentu įleidžiami nemokamai.
Taikomos nuolaidos: – 10% su klasikine “Omni ID” kortele;
– 15% su sidabrine “Omni ID” kortele;
– 20% su auksine “Omni ID” kortele.
Su “OMNI ID” kortele pigiau galima nusipirkti 2 bilietus.
Renginio dieną nuolaidos netaikomos.
Daugiau informacijos tel. 8 41 524949.
Bilietus galima nusipirkti www.bilietai.lt
Susisiekite su mumis