Vasaros sąskrydžiams bei kitiems lauko renginiams nuomojame įvarius atrakcionus. Tai puiki atrakcija, padedanti formuoti komandinę dvasią, išlieti susikaupusią energiją, smagiai praleisti laiką. Atrakcionus į bet kurį Lietuvos miestą galime pristatyti savo transportu, taip pat galite pasiimti ir patys.

 

Mūsų įmonė gali ne tik išnuomoti atrakcionus aktyviam poilsiui, tačiau ir suorganizuoti sportines rungtis bei užduotis įmonių sąskrydžiuose. Bendradarbiaujame su profesionalia teisėjų komanda. Trasų įrengimas, rūpinimasis inventoriumi, teisėjavimas, rezultatų suvedimas, jų paskelbimas, prizai, medaliai, diplomai – patikėkite visa tai mums. Daugiametė patirtis organizuojant įvairius sportinius sąskrydžius užtikrins gerą Jūsų nuotaiką bei puikų galutinį rezultatą.

Slidės

Penkiavietės žemės slidės komandinėms rungtims.

Sumo kostiumai

Sumo kostiumai sportinėms dvikovoms. Taip pat galima panaudoti ir kitoms sportinėms rungtims – sumobolui (futbolas su sumo kostiumais), bėgimui su kliūtimis, sumo krepšiniui, boksui, įvairioms kitoms rungtims.

Žemės “dartas”

Žaidimo taisyklės tokios pat, kaip ir smiginyje – reikia surinkti tam tikrą skaičių taškų. Galima žaisti individualiai arba rungtis komandomis. Komplektą sudaro: kilimas – taikinys, specialus kamuoliukas.

Įvairūs atrakcionai

Vasaros renginiams taip pat galime pasiūlyti įvairius pripučiamus bei spyruoklinius atrakcionus, “vėjo šokėjus”, vaikiškus elektromobilius, vaikiškus kartingus, stalo žaidimus.

Susisiekite su mumis