Įgarsinimas

MEYER SOUND MICA
ĮGARSINIMO SISTEMA

Mūsų įmonė nuolatos tobulina savo techninę bazę, kad klientams galėtų pasiūlyti nepriekaištingą paslaugų kokybę aptarnaujant didelio masto renginius. Profesionalią, TOP raideriuose naudojamą garso sistemą MEYER SOUND MICA (Line-Array, trijų juostų garso sistema galinti užtikrinti tolygų 110 dB garso lygį).
Mūsų personalas įrangą atveža ir sumontuoja Jūsų pageidaujamoje vietoje, o apšvietimo inžinieriai pasiūlo įvairius apšvietimo projektus ir sprendimus renginiuose (inžinieriai kalba lietuvių, anglų, rusų kalbomis).

Mes suprantame, kad teisingas kainos ir kokybės santykis, orientavimasis į kliento poreikius, laiku atliekami darbai bei personalo paslaugumas yra vieni svarbiausių aspektų, todėl visuomet stengiamės būti lankstūs, prisitaikantys ir siekiame abipusiškai naudingo bendradarbiavimo. Įrangą komplektuojame pagal pateiktus raiderius, tad siūlome visus rūpesčius dėl techninio serviso patikėti mums.

Jūsų organizuojamiems renginiems paruošime individualius komercinius pasiūlymus, atsižvelgdami į koncertines erdves, pasirinktus atlikėjus bei jų pateiktus techninius rider‘ius. Teikdami pasiūlymus, pateiksime pilną įrangos sąrašą ir visas galimas išlaidas.

SPECIFIKACIJA

Meyer Sound MICA, 16 vnt. (vieneto galia 1560 W)

Meyer Sound SUB 700Hp, 6 vnt. (vieneto galia 1200 W)

Turbo Sound (front fill) TA-500HM, 4 vnt.

Bendra nominali galia 33,16 kW

TURBOSOUND ĮGARSINIMO SISTEMA

ĮGARSINIMO SISTEMA

Įgarsinimo ir apšvietimo paslaugas teikiame ne tik dideliuose renginiuose, bet ir mažo ar vidutinio dydžio renginiuose: įmonių Kalėdiniai-Naujametiniai vakarėliai, bendrovės gimtadieniai ar naujų patalpų atidarymai. Taip pat, techniškai aptarnaujame gyvo garso koncertus, prezentacijas, parodas ir pan.
Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasiūlysime ir sukomplektuosime garso aparatūros įrangą, taip pat pasiūlysime apšvietimo sprendimus, pakylas atlikėjams ar kalbėtojams. Visada Jums padėsime ir pakonsultuosime renkantis tinkamą įrangą Jūsų šventei.
Dirbame tiek uždarose patalpose, tiek lauke – mes rasime būdą, kaip techniškai išspręsti garso aparatūros pritaikymą konkrečiai erdvei. Jei jūsų pasirinktoje vietoje nėra elektros – pasirūpinsime elektros generatoriumi.

turbosound-ta500hm

Užklausos Forma


Kontaktinė informacija