Liepsnojantys Didžiojo Kinijos cirko drakonai Šiauliuose! 2011 m. gruodžio 22 d. Šiaulių arenoje.

Jau šių metų gruodį visų Lietuvos šeimų laukia net šeši stulbinantys šou! Didžiuosiuose šalies miestuose, gruodžio 19–23 dienomis, karaliaus cirko artistai iš Kinijos, kurie akimirksniu pavers tolimųjų Rytų legendas realybe ir visų mūsų širdis pripildys pamažu artėjančio Šv. Kalėdų džiaugsmo.

 

Pasak pačių Kinijos cirko meistrų, sakyti, kad jie tik tiesiog puikiai išmano cirko amatą, būtų tikras jų nuvertinimas, nes cirkas – tai visas jų gyvenimas nuo pat mažų dienų, todėl visi jų pasirodymai tiesiog nepakartojami! Ypač stulbina akrobatų triukai: dešimtys ore besisukančių merginų ir vaikinų, spalvingi kostiumai bei pasirodymo metu skambanti emocinga muzika tiesiog užburia. Visa tai tarsi nukelia į kitą, į svajų pasaulį, kuriame lengvučiai it pienės pūkeliai akrobatai supasi ant lynų ir rodo pačias netikėčiausias figūras. O ką jau bekalbėti apie akimirksniu pastatomas gyvąsias žmonių piramides…

 

Žinoma, Didžiojo Kinijos cirko meistrai yra ne tik puikiai fiziškai pasirengę, bet ir turi stulbinančią reakciją bei neįtikėtiną vikrumą. Žodžiais sunku nusakyti, kaip jų pasirodymuose staiga ima ir atgyja metaliniai žiedai, lėkštės ir kiti daiktai, skriejantys į orą ir tarsi bumerangai grįžtantys cirkininkams atgal į rankas.

 

Ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius, tikrai nustebins liepsnojantys Kinijos drakonai ir daugybė kitų mistinių gyvių, kurie atkeliaus į scenas iš pačių spalvingiausių tolimųjų Rytų legendų. Juk ne veltui Didžiojo Kinijos cirko pasirodymai laikomi vienais efektingiausių, kurie atkeliauja į Europos miestus. Tarptautiniuose konkursuose palankių įvertinimų jau ne kartą susilaukęs Didysis Kinijos cirkas stebins mus ne tik įspūdingais akrobatiniais triukais, bet ir tikrais magais, pantomimos meistrais, spalvingais šokiais, riedutininkais ir puikiais dviratininkais.  Tačiau tai dar ne viskas, nes pačių originaliausių ir įspūdingiausių staigmenų skrynelė šou metu bus atverta būtent tada, kada Jūs to mažiausiai tikėsitės!

Data:                     2011 m. gruodžio 22 d.
Laikas:                   19.00 val.
Renginio trukmė:     2 val.
Pertrauka:              30 min.
Bilietų kainos: 29, 35, 39, 40, 49, 55 Lt. Kainos be nuolaidų, su mokesčiais.
Taikomos nuolaidos: – 10% su Klasikine “Omni ID” kortele;
                              – 12% su Sidabrine “Omni ID” kortele;
                              – 15% su Auksine “Omni ID” kortele;
                              – 10% su kortele “Ežio Viza”;
                              – 12% su “Daily Card” kortele.
                              Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai.
Specialios kainos perkant 10 bilietų ir daugiau.
Smulkesnė informacija tel. 8 41 524949.
Susisiekite su mumis