Nauja Didžiojo Kinijos cirko programa “Cirke tik merginos”, 2012 m. gruodžio 18 d.

Pernai Lietuvos žiūrovus įspūdingais pasirodymais sužavėjęs Didysis Kinijos cirkas sugrįžta.

 

Šiaulių gyventojai sulauks šventės – įžanga į gražiausias žiemos šventes taps naujos tolimosios Kinijos cirko meistrų gastrolės, kuriose bus pirmą kartą pristatyta programa „Cirke tik merginos“.
Pavadinimas išduoda – šįkart pasirodyme savo akrobatikos sugebėjimais, artistiškumu, lankstumu ir fizinėmis galimybėmis publiką stebins tik dailiosios lyties atstovės. Į Lietuvą atvyks per trisdešimt artisčių – jos šioms gastrolėms paruošė itin spalvingą programą, atspindinčią gilias Kinijos cirko tradicijas. Gastrolėms ruošiami iki šiol šio cirko pasirodymuose nedemonstruoti numeriai.
Didžiojo Kinijos cirko programoje susipina akrobatika, gimnastika, pantomima, aktorinis meistriškumas, šokio, žongliravimo menas ir net Rytų kovos menų elementai. Pasirodymus lydi specialiai jiems sukurta muzika, sustiprinanti Rytų egzotika ir magija dvelkiantį reginį. Į gastroles Lietuvoje gabenamos visos joms reikalingos dekoracijos ir daugybė kostiumų.
Cirko programa sužavi ir mažuosius, ir suaugusius žiūrovus –tai reginys visai šeimai, dovanojantis puikią nuotaiką ir ilgai neišblėstančius įspūdžius. Ant lynų besisupančios, skėčiais, lėkštėmis ir, regis, bet kuriais į rankas patekusiais daiktais žongliruoti sugebančios akrobatės sukuria iliuziją, jog tai, kas vyksta prieš akis, yra ne žmonių, o specialiųjų vaizdo efektų šėlsmas. Tačiau tai – šimtus valandų trunkančių treniruočių rezultatas, jau pakerėjęs publiką tiek Rusijos, tiek daugelio Vakarų Europos valstybių salėse.
Dauguma į Lietuvą atvykstančio cirko atlikėjų šio meno mokosi ir su įvairiomis trupėmis gastroliuoja nuo mažens. Didžiojo Kinijos cirko populiarumas – toks didelis, jog trupė jau dabar žino, kur pasirodys po dvylikos mėnesių. Ilgos gastrolės tapo artistų kasdienybe – šios cirko trupės nariai tik 30 dienų per metus praleidžia gimtojoje šalyje. Didžiąją dalį cirko auditorijos visose aplankytose šalyse sudaro šeimos su vaikais – programa tokia dinamiška ir spalvinga, kad išlaiko ir mažiausių žiūrovų dėmesį.
Pasirodymai reikalauja puikaus fizinio pasiruošimo, todėl griežtai sustyguota kiekviena artisčių laisvalaikio minutė – gastrolių metu numatytas tikslus laikas treniruotėms ir repeticijoms, taip pat – sveikai subalansuota mityba ir poilsis.
Bilietų kainos: 38, 44, 48, 58 ir 64 Lt. Kainos nurodytos be nuolaidų, su mokesčiais. Bilietus platina Ticketpro ir Ticket Market.
TIK IKI LAPKRIČIO 30 D. VISI BILIETAI NET 20 % PIGIAU!
DĖMESIO! Perkant 6 bilietus ir daugiau, taikomos specialios nuolaidos. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, prašome kreiptis teisiogiai į organizatorius telefonu 8 41 524949.
Susisiekite su mumis