Putų Šou

PUTŲ

ČIUOŽYKLA

Putų šou – tai pramoga, leidžianti atsipalaiduoti ir be kompleksų siausti šokių aikštelėje įvairaus amžiaus žmonėms. Specialia įranga maišant vandenį ir specialų putų skysčio koncentratą lauko aikštelė ar šokių salė gali būti užlieta putomis. Putos – tai lyg sniegas ar purios šampūno putos. Siūlome Jums savo organizuojamuose renginiuose išbandyti šaunią atrakciją, kuri abejingu nepaliks nei vieno – nesvarbu, ar tai diskoteka, koncertas, naktinis klubas, miesto šventė…
Kaip “padaromos” putos, kur galima organizuoti putų šou?

Nuo renginio vietos ploto priklauso, kiek bus sunaudota putų. Skirtingą putų išeigą lemia danga, ant kurios vyksta renginys – ant minkšto pagrindo (žolės, smėlio…) išeiga bus didesnė, nei kad putas leidžiant šokių aikštelėje ar lauke ant asfalto ar trinkelių.

Putų mašinose naudojamas specialus putų skysčio koncentratas, kuris nėra kenksmingas žmogaus odai, akims ir pan. Be abejo, “panardžius” po putas, drabužiai ir avalynė neliks visiškai sausi, tačiau išdžiūvus neliks jokių dėmių. Tai lyg paprastas vanduo, tik putojantis!
Renginio vietoje reikalingas vandens tiekimas (miesto vandentiekis, atviras vandens telkinys) ir elektros srovė (220V/6kW). Viso renginio metu prie putų leidimo įrenginio dirba mūsų įmonės darbuotojas, su juo galima derinti putų paleidimo laiką ar intensyvumą. Tikslesnes technines sąlygas visada aptariame pokalbio metu.

Renginys gali trukti nuo pusės iki keleto valandų priklausomai nuo putų kiekio ir ploto, kurį norima užlieti. Putos išsilaiko apie pusę valandos.
Kaip atrodo putų šou “gyvai”, galite pažiūrėti filmuotą medžiagą iš įvairių miesto švenčių, kur dirbo mūsų firma.

page 1 of 3

PUTŲ

ŠOU

Įgarsinimo ir apšvietimo paslaugas teikiame ne tik dideliuose renginiuose, bet ir mažo ar vidutinio dydžio renginiuose: įmonių Kalėdiniai-Naujametiniai vakarėliai, bendrovės gimtadieniai ar naujų patalpų atidarymai. Taip pat, techniškai aptarnaujame gyvo garso koncertus, prezentacijas, parodas ir pan.
Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasiūlysime ir sukomplektuosime garso aparatūros įrangą, taip pat pasiūlysime apšvietimo sprendimus, pakylas atlikėjams ar kalbėtojams. Visada Jums padėsime ir pakonsultuosime renkantis tinkamą įrangą Jūsų šventei.
Dirbame tiek uždarose patalpose, tiek lauke – mes rasime būdą, kaip techniškai išspręsti garso aparatūros pritaikymą konkrečiai erdvei. Jei jūsų pasirinktoje vietoje nėra elektros – pasirūpinsime elektros generatoriumi.

Užklausos Forma


Kontaktinė informacija