UGNIAGESIŲ, KARIŲ IR VISUOMENĖS DIENA 2014 m. gegužės 24 d. Naujoje Akmenėje

Ugniagesių, karių ir visuomenės diena jau daugiau kaip dešimt metų kasmet švenčiama skirtinguose Šiaulių apskrities miestuose. Šiemet gegužės 24 d. ji atkeliauja į Naująją Akmenę, kur miesto gyventojai ir miesto svečiai galės iš arti pamatyti ugniagesių bei karių pasirodymus, sudalyvauti įvairiose rungtyse. Bus eksponuojama karinė bei priešgaisrinė technika, jeigu leis oro sąlygos bei įtemptas skrydžių grafikas pamatysime NATO pajėgų naikintuvų skrydį, sraigtasparnio nusileidimą bei pakilimą.

Vakare šventiniame koncerte žiūrovus džiugins žinomiausi Lietuvos atlikėjai ir grupės, taip pat svečias iš Latvijos.

Lauris Reiniks – populiarus Latvijos atlikėjas, kurio nepamilti neįmanoma. Puikiai angliškai ir rusiškai galintis bendrauti dainininkas atliks geriausių savo dainų programą anglų, latvių, rusų ir lietuvių kalbomis! Koncerto metu Lauris atliks savo hitus: „Aš bėgu“, „Pasaka“, „Širdis sudegus tyliai“, „Apkabink dar“…

Reiniks

Merginų grupė „Pinup girls“ žada kiekvieną savo pasirodymą paversti provokuojančiai gundančiu, karštu ir priverčiančiu širdis plakti sparčiau.

Pinup Girls

Grupė „Išjunk šviesą“ groja tik gyvai ir tik linksmai. Grupės lyderis Valdas Burnys savo kalbomis pralinksmins bet ką, o per grupės koncertą šokti eis net tie, kurie niekada nešokdavo.

Isjunk sviesa

Grupės „Karolis gyvai“ lyderis Karolis Akulavičius – daugelio TV projektų dalyvis, vienos populiariausių lietuvių liaudies muzikos grupių „Ventukai“ atlikėjų, šiuo metu aktyviai vykdantis solinę karjerą. Muzikantų grupė atliks pačius populiariausius lietuviškus kūrinius.

Karolis gyvai

Renginio metu žiūrovams neleis nuobodžiauti Pilypukas iš „Dviračio šou“ (Darius Balčiūnas).

Vakarą vainikuos įspūdingas putų ir ugnies šou!

Šventinio koncerto pradžia: 17 valanda
Renginio trukmė: 5 valandos
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai (su asmens dokumentu)
Renginio organizatorius: UAB “Balheidas”
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: išankstiniams bilietams. Renginio dieną bilietai brangs!

Bilietus į renginį galima nusipirkti Akmenės rajono savivaldybės kultūros centre Naujojoje Akmenėje arba internetu www.bilietupasaulis.lt 

Specialūs pasiūlymai perkant 5 ir daugiau bilietų!
Daugiau informacijos telefonu 8 (41) 524949 arba elektroniniu paštu renginiai@balheidas.lt
Susisiekite su mumis